Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor I LO im. Czartoryskiego w Puławach odwołana ze stanowiska

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2019 r. o 16:38 Powrót do artykułu
CK - a wie Pan jakie to zarzuty? Zna Pan treść pism? Bardzo wątpię. Bynajmniej nie jestem fanem PiS-u i nie wiem, co ma na sumieniu Małgorzata Górska Lenartowicz (to rozstrzygnie sąd), jeśli plagiat, potępiam - niezależnie od sprawy,
(...) w przypadku zarztóew do Pani Dyrektor z I LO nie ma najmniejszego najdobniejszego czynu KRYMINALNEGO tylko sprawy do Sądu Pracy. A pomimo to rekacja Rady Powietu w której jest PLAGIATORKA z PiS jest NATYCHMIASTOWA i NIEGODZIWA! (...)
  1. Natychmiastowa? Pierwszy artykuł w tej sprawie pochodzi z października, mamy styczeń - a sytuacja eskalowała od lat, o czym w Puławach wiadomo nie od dziś i nie od wczoraj. 2. O tym, że zarzuty względem pani dyrektor wykraczają poza kompetencje Sądu Pracy (a takie sprawy także miały miejsce i rozstrzygnięcia były na korzyść nauczycieli), napisał już ktoś wyżej, nie odniósł się Pan do tej części.  3. Jako osobie, jak Pan twierdzi, poszkodowanej przez komunę, powinna się chyba Panu zapalić czerwona lampka przy tekście o zabijaniu wyłamujących się z jedynie słusznej linii "hien" (cytat tu: ***s://***dziennikwschodni.pl/pulawy/skandaliczne-slowa-na-spotkaniu-w-szkole-dyrektor-odpowiadala-na-pytania-radnych,n,1000229156.html), bo to pachnie właśnie poprzednim systemem - a to tylko niewielki wycinek szkolnej rzeczywistości. Żeby było zabawniej, wygłosił je człowiek startujący z list PiS-u, żarliwy obrońca pani dyrektor. Jak to się ma do Pana teorii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co z tymi kartami bankowymi wciskanymi parę lat temu w czartorychu jako karta wstępu dla uczniów i nauczycieli do szkoły, mam ją do dziś i się zastanawiam o co tu chodziło dlaczego ktoś mi to wcisnął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pan potrafi czytać ze zrozumieniem? Tak gdzie była taka konieczność podpisy zostały złożone i podane zostały dane kontaktowe. Tu takiej konieczności nie ma. Kończę dyskusję z panem, dobrego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pięknie usuwacie niewygodne komentarze , co za beznadzieja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z kartami bankowymi, które dyra wcisnęła ludziom kilka lat temu, wszyscy uczniowie mieli takie, o co chodzi pytam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku weź już skończ pisać te bzdury bo nic ciekawego nie wnosisz do tej dyskusji,piszesz jakieś - puste frazesy i nikomu nie chce się nawet tego czytac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baby nie nadają się do niczego,biedroń coś o tym wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co wylewać krokodyle łzy. Wulkany intelektu, wybitni fachowcy, mający nieprzeciętne osiągniecia 1. Danuta Smaga 2. Leszek Gorgol 3. Ireneusz Rzepkowski 4. Jan Ziomka co radzę sprawdzić na stronie Powiatu Puławskiego zadecydowały o miernym fachowcu Beacie Trzcińskiej Staszczyk nauczyciel matematyki i informatyki; III stopień specjalizacji zawodowej;  nauczyciel dyplomowany; ekspert z listy MEN do spraw awansu zawodowego nauczycieli, egzaminator egzaminu maturalnego z matematyki;  Kurs Kwalifikacyjny „Lider WDN w zreformowanej szkole” nadający uprawnienia do projektowania i prowadzenia wewnątrzszkolnego doskonalenia nauczycieli;  Kurs Kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej;  szkolenie „Kreowanie wizerunku Rady Pedagogicznej i placówki oświatowej”;  seminarium naukowe „Jak wspierać nauczycieli w pracy z uczniem zdolnym?”, „Projekt edukacyjny jako metoda pracy z uczniem zdolnym”.  autorka wielu publikacji dotyczących oświaty w prasie lokalnej i ogólnopolskiej Actus hominis, non dignitas iudicetur Suweren wybrał, wybrańcy zadecydowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tchórz to też zwierzę... czyli sprawa jasna anonimowe zwierzęta hiena tchórz męda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak do komentarzy ustosunkuja sie policja i prokuratura. Teraz modne jest sciganie za mowe nienawisci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yes Yes Yes! cytując "klasyka" nareszcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam wielu nauczycieli którzy nie wyłudzali kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki dziennik (Wschodni) takie komentarze w większości, a moderator winien być nominowany do Nobla za ilość ścieków, które przepuszcza... może w kanalizacji więcej płacą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ona sama tego nie robiła. tam działał prężnie cały zespół szczeblami od samej góry po parter:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również jestem absolwentką tej szkoły i byłam NAWET jedną z najlepszych uczennic w klasie. I mogę śmiało powiedzieć, że na temat tej Pani, jej sposobu zarządzania szkołą, traktowania uczniów oraz nauczycieli mogę wyrazić się wyłącznie w sposób negatywny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również jestem absolwentką tej szkoły i byłam NAWET jedną z najlepszych uczennic w klasie. I mogę śmiało powiedzieć, że na temat tej Pani, jej sposobu zarządzania szkołą, traktowania uczniów oraz nauczycieli mogę wyrazić się wyłącznie w sposób negatywny.
 Rzeczywiście już ci wierzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie od dziś wiadomo, że pani Staszczyk ma szerokie grono fanów i osób wspierających. Szkoda, że tylko wśród "zaprzyjaźnionych nauczycieli", bo nie tylko żaden uczeń nie wypowiedziałby się na jej temat pozytywnie, ale nawet w mieście wszyscy wiedzą jakim jest typem człowieka. Wywyższa się, nie odpowiada na "dzień dobry", nie poznaje starych znajomych na ulicy, wielka pani dyrektor, druga księżna... Zapomniał wół jak cielęciem był. To co widać w jej zachowaniu na mieście musiało być tylko zwielokrotnione wobec podwładnych. Fuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co wylewać krokodyle łzy. Wulkany intelektu, wybitni fachowcy, mający nieprzeciętne osiągniecia 1.  Danuta Smaga 2. Leszek Gorgol 3. Ireneusz Rzepkowski 4. Jan Ziomka co radzę sprawdzić na stronie Powiatu Puławskiego zadecydowały o miernym fachowcu Beacie Trzcińskiej Staszczyk nauczyciel matematyki i informatyki; III stopień specjalizacji zawodowej;  nauczyciel dyplomowany; ekspert z listy MEN do spraw awansu zawodowego nauczycieli, egzaminator egzaminu maturalnego z matematyki;  Kurs Kwalifikacyjny „Lider WDN w zreformowanej szkole” nadający uprawnienia do projektowania i prowadzenia wewnątrzszkolnego doskonalenia nauczycieli;  Kurs Kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej;  szkolenie „Kreowanie wizerunku Rady Pedagogicznej i placówki oświatowej”;  seminarium naukowe „Jak wspierać nauczycieli w pracy z uczniem zdolnym?”, „Projekt edukacyjny jako metoda pracy z uczniem zdolnym”.  autorka wielu publikacji dotyczących oświaty w prasie lokalnej i ogólnopolskiej Actus hominis, non dignitas iudicetur Suweren wybrał, wybrańcy zadecydowali
 Nikt nie neguje przymiotów merytorycznych, ma kwity i tak powinno być ale pokaż mi jej dokumenty potwierdzające wiedzę finansową.Księgowa kręci lody a Dyrektorka nie umie jej upilnować?I jeszcze faktury podpisuje?Przecież to jest współudział?Pobieranie gotówki bez wydawania potwierdzenia?Może jednak raporty kasowe gdzieś się uchowały?Nie ma?. Z tą wiedzą co ma udokumnetowaną powinna być nauczycielem na cały etat bo marnuje się zarządzając szkołą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puk, puk...kto tam? Rozum! Idź gdzie indziej :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karty były po to, aby dyrekcja PKO miała lepszą sprzedaż i premię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...